Huzura Giden Kısayol

Her zaman en çok önem verdiğiniz şeylere dikkat eden bir dostunuzun olduğunu hayal edin. Sevdiklerinizi güvende ve rahat tutan biri. Evnizi koruyan bir dost - ve sizi daha yeşil bir günlük yaşama yönlendiren biri. İşte gerçek bir dost!

Dostumuzu Nereden Alabilirsiniz

Muhtemelen daima arkadaşları satın alamayacağınızı öğrenmişsinizdir. Şimdi, dostlarınızı satın alabilirsiniz. Nereye bakmanız gerektiğine bir göz atın.

Dostunuzu Bugün Edinin

Evin Kontrolü Sizde mi?

Elektrikli cihazlarınızın uzaktan kontrolünü Smart Plug Mini 2 ile sağlayın. Bununla yetinmezmiş gibi, elektrik tüketiminizi her yerde ve her zaman takip edebilirsiniz.

Smart Plug Mini 2 ile Tanışın

Elektrik Sayacı Arayüzü 2 Yakında Sizlerle...

Elektrik Sayacı Arayüzü popüler bir dost ve şu anda çoğu mağazada tükendi. Ancak yakında onun yerini alacak yeni ve geliştirilmiş bir elektrik takip dostu gelecek.

Smart Plug Mini 2 ile Tanışın

Yeni dost bildirimi: Smart Plug Mini 2, enerji izleme özelliği bulunan küçük bir akıllı fiş. Ev otomasyonu, uzaktan kontrol ve enerji maliyetlerinizi azaltma konusunda mükemmel.

Yeni Dostunuzu Tanıyın

Yüksek Kaliteli Akıllı Ev Ürünleri

Frient'ler, evinizi korumanıza ve günlük yaşamınızı otomatikleştirmenize yardımcı olan yüksek kaliteli kablosuz cihazlardır.

Frient sensörlerini ve alarm sistemlerini kullanarak evinizi uzaktan kontrol edin ve enerji tüketiminizi izleyin. Yalnız yaşayan yaşlı akrabalarınız varsa, frient'ler onları gözlemlemenize ve sevdiklerinizin güvende olduğundan emin olmanıza yardımcı olabilir.

Yeni Frient'inize Merhaba Deyin

Evinize her zaman göz kulak olacak bir dostunuz mu lazım? Acil durumlarda sizi uyaran birini mi arıyorsunuz? Ya da elektrik tüketiminizi azaltmanıza yardımcı olacak birine mi ihtiyacınız var? İhtiyaçlarınıza uygun frient'leri bulun.

YENİ ARKADAŞLIKLAR KURUN

Frient'e Merhaba De!

Tanıtım Videosunu İzle

Frient ile Bir Gün

Doğru frient'lerin günlük yaşamınızı daha konforlu, güvenli ve çevre dostu hale getireceği deneyimini yaşayın.

FRIENTLİ BİR GÜNE BAŞLAYIN

Frient'in Arkadaşları

İnsanların sizin hakkınızda konuşması her zaman kötü bir şey değildir.

Kolay Kurulum

"Merhaba! Toplamda 16 Akıllı Duman Dedektörü, 1 Akıllı Isı Dedektörü ve 1 Akıllı Nem Sensörü içeren sisteminizi satın aldım. Kurulumun ne kadar kolay olduğundan gerçekten memnunum. Çok basit!!!" - Pål L. (Norveç)

Zigbee ile Uyumlu Çalışır

"Çin'deki ucuz versiyonlardan farklı olarak, Su Sızıntı Dedektörü gerçekten Zigbee uyumlu ve işe yarayan bir üründür. Tavsiye ederim." - Thijs (Hollanda)

Harika Hareket Sensörü

"Harika destek ve harika bir Hareket Sensörü! Daha önce sürekli çalışmayan diğer PIR sensörlerini denemiştim." - Guido W. (Almanya)